Home

Silný vietor medzera je dostatočne goly slovenska futbal kupón bitka odchýliť

Kazachstan opäť zdolal Slovensko: Výsledok zápasu Ligy národov | SPORTNET

Tomáš Suslov a David Strelec boli hviezdy zápasu Slovensko - Ukrajina |  SPORTNET
Tomáš Suslov a David Strelec boli hviezdy zápasu Slovensko - Ukrajina | SPORTNET

SR A - Dvojzápas v znamení rekordov: Hamšík najlepší strelec, prvýkrát v  histórii päťgólová dupľa | Slovenský futbalový zväz
SR A - Dvojzápas v znamení rekordov: Hamšík najlepší strelec, prvýkrát v histórii päťgólová dupľa | Slovenský futbalový zväz

Slovensko vs. Izrael: Opäť menej ako tri góly?

Futbalisti do 19 rokov dostali v úvode ME od Francúzska 5 gólov - Správy  RTVS
Futbalisti do 19 rokov dostali v úvode ME od Francúzska 5 gólov - Správy RTVS

Slovenskí futbalisti vyhrali nad Cyprom 2:0, góly strelili Schranz a  Koscelník
Slovenskí futbalisti vyhrali nad Cyprom 2:0, góly strelili Schranz a Koscelník

Slovensko viedlo 1:0 aj 2:1, ale Chorvátsko dvakrát vyrovnalo a gól Vlašiča  zrušil VAR (foto) - Webnoviny.sk
Slovensko viedlo 1:0 aj 2:1, ale Chorvátsko dvakrát vyrovnalo a gól Vlašiča zrušil VAR (foto) - Webnoviny.sk

Liga národov - futbal dnes Slovensko - Azerbajdžan 1:2 | Šport.sk

FOTO+HLASY: Jakub hostil na úvod jari lídra zo Slovenskej Ľupče, góly  chýbali (šláger kola)
FOTO+HLASY: Jakub hostil na úvod jari lídra zo Slovenskej Ľupče, góly chýbali (šláger kola)

VIDEO Infarktová dráma na Islande: O triumfe Slovenska rozhodol gól  brankára v 94. minúte! | Športky.sk
VIDEO Infarktová dráma na Islande: O triumfe Slovenska rozhodol gól brankára v 94. minúte! | Športky.sk

Slovensko dosiahlo rekord. Nikto si nedal viac vlastných gólov na EURO 2020  | SPORTNET
Slovensko dosiahlo rekord. Nikto si nedal viac vlastných gólov na EURO 2020 | SPORTNET

Futbal : Slovensko - Čierna Hora 2:2 | Šport.sk

SR A – rekordy a zaujímavosti: Vydarené gólové debuty, výnimočný hetrik  Šeba | Slovenský futbalový zväz
SR A – rekordy a zaujímavosti: Vydarené gólové debuty, výnimočný hetrik Šeba | Slovenský futbalový zväz

Slovensko - Fínsko dnes: Ondrej Duda zariadil víťazstvo (výsledok) |  SPORTNET
Slovensko - Fínsko dnes: Ondrej Duda zariadil víťazstvo (výsledok) | SPORTNET

⚽️⚽️Góly sú futbal - futbal sú... - Slovenský futbalový zväz | Facebook

Slováci zvalcovali Ukrajinu. Dali jej štyri góly, množstvo ďalších šancí  zahodili - Reprezentácia - Futbal - Šport - Pravda
Slováci zvalcovali Ukrajinu. Dali jej štyri góly, množstvo ďalších šancí zahodili - Reprezentácia - Futbal - Šport - Pravda

Futbalnet - všetky góly v jednej sieti | SPORTNET

Slovensko v kvalifikácii o postup na MS 2022 vo futbale prehralo v Rusku  vlastným gólom Škriniara (foto) - Webnoviny.sk
Slovensko v kvalifikácii o postup na MS 2022 vo futbale prehralo v Rusku vlastným gólom Škriniara (foto) - Webnoviny.sk

Slovenský futbalový zväz - Repre #WU19 podľahla v prvom zápase kvalifikácie  ME Dánsku 1:6, gól Slovenska strelila Aneta Surová. Zápas výrazne  ovplyvnilo vylúčenie slovenskej obrankyne už v 23. minúte. Najbližšími  súperkami zvereniek
Slovenský futbalový zväz - Repre #WU19 podľahla v prvom zápase kvalifikácie ME Dánsku 1:6, gól Slovenska strelila Aneta Surová. Zápas výrazne ovplyvnilo vylúčenie slovenskej obrankyne už v 23. minúte. Najbližšími súperkami zvereniek

Zvládli sme to super. Dva góly potešili, ale je to moja robota -  Reprezentácia - Futbal - Šport - Pravda
Zvládli sme to super. Dva góly potešili, ale je to moja robota - Reprezentácia - Futbal - Šport - Pravda